Aktuality

Seminář – 1+5 způsobů, jak rozproudíte svou životní energii

V sobotu 7. 11. 2015 na semináři objevíte 1+5 způsobů, jak rozproudit svou životní energii (pránu).

Dopolední seminářem Vás budou provázet Elena Pacholetová a Romana Zemánková.

Program semináře:

  • 9-10 hod: Prána flow jóga Při této lekci jógy zažijeme proudění energie v těle prostřednictvím dechu, pohybu a uvolnění. V rytmu energie prány vyčistíme vnitřní stav těla i mysli a uvolníme vlastní blogy.
  • 10-12 hod: Rituál 5 smyslů Krok po kroku si prožijeme všechny smysly, který si za „pochodu“ v běžném každodenním životě málo (ne)povšimneme, (ne)vychutnáme, (ne)procítíme, (ne)uslyšíme. Přibalte si s sebou šátek, se kterým budeme pracovat.
  • 12 hod: svěží pohoštění :-)

Lektorky: Elena Pacholetová – Prána flow jóga & Romana Zemánková – Rituál 5 našich smyslů v „Tvořivém kruhu“

Seminář je určen pro ženy začátečnice i pokročilé.

Vstupné (3 hodiny praxe + občerstvení):

  • 225,- Kč – s permanentkou na 20 vstupů
  • 255,- Kč – s permanentkou na 10 vstupů
  • 258,- Kč – bez permanentky

Rezervace a další informace na 777 345 782 nebo info@studioeli.cz.

Těšíme se na Vás ♥ Eli & Romča

VÍCE O SEMINÁŘI:

Prána flow jóga & Elena Pacholetová11228035_446904722150027_7609980321743502893_o

Už jste někdy jógu tančili? Máte rádi pohyb, jógu a toužíte po uvolnění bloků fyzickým i mentálních? Právě to můžete zažít při Prána flow józe.

Během lekce prána flow jógy se necháme unést na vlně dechu, pohybu, jemnosti a síly. Tyto ingredience ve Vás obnoví tok životní energie prány a vše staré a nepotřebné vyplavíte.

Na svém prvním semináři Prána flow jógy pod vedením úžasné Kataríny Mikulandové jsem zažila nový rozměr praktikování jógy. Objevila jsem sílu prány v mém těle, která dokázala uvolnit bloky a já cítila štěstí a volnost. Chvílemi mi tekly slzy – slzy, které odnášeli usazené a nestrávené emoce a vše staré nepotřebné mohlo odejít. J

Určitě nemusíte při prána flow józe brečet jako já, ale pokud se tak stane, berte to jako skvělý prostředek, jak se zbavit toxinů v těle.

S Láskou k Vám a józe

Eli

Tvořivé kruhy & Romana Zemánková

Již název nám napoví, že budeme tvořit a budeme tvořit v kruhu, jelikož kruh patří mezi posvátné symboly a reprezentuje zcela vše: nepřetržitý koloběh života, smrti a znovuzrození, probuzení a snění, nádech a výdech.

Tvoření je výsadou žen a každá žena je tvořivá, každá z nás umí a vyniká v něčem jiném a díky těmto setkáním budeme mít možnost předat jedna druhé inspiraci a „babské“ rady, které se vždy mezi ženami při těchto setkáních šířily.

Vytvořila jsem pro Vás na sobotní dopoledne Rituál našich pěti smyslů, abychom na vlastní kůži poznaly, jaké to je, když jsme odkázání vnímat okolí a svět kolem nás jinak, než pouze zrakem. Jelikož zrakem vnímáme kolem 80 % informací z vnějšího prostředí a ani si neuvědomujeme naše ostatní smysly, nyní si vyzkoušíme vnímat okolí našeho světa tak trošku naopak.

PS: Šátek s sebou. :-)RomanaZemánková

Tímto rituálem si Vás dovolím provést já – Romana Zemánková, jsem vzdušný Blíženec, který před několika lety poznal kouzlo jógy a filozofie spojené s ní. Díky tomuto kroku začít se seznamovat s jógou jsem se dostala k tomu nejdůležitějšímu a to začít se seznamovat a poznávat sama sebe. Také mám ráda dozvídat se a učit stále nové věci, poznávat inspirující tváře a překonávat své hranice, které si tvoříme se své hlavě.

„Užívejme život všemi smysly.“

Romča /Divotvorná-Ženka


 

Zpět na výpis