Aktuality

Seminář – Jak se uzdravit pomocí Pránájámy – 7 dechových technik pro každý den

Sobota 17. 10. 2015 od 9,00 do 11,00.

Máte občas pocit, že se Vám špatně dýchá, že třeba vůbec správně dýchat neumíte? A chtěli byste se naučit dechové techniky pránájámy, které Vám zajistí zdraví a energii?
Pokud ano, ale nevíte jak na to, tak právě po Vás je seminář „JAK SE UZDRAVIT POMOCÍ PRÁNÁJMY – 7 dechových technik pro každý den“.

Dech je součást našeho života od narození. Většinou si ho ani neuvědomujeme, bereme ho jako automatickou součást dne i noci a myslíme si, že je to v pořádku.

Na lekcích Vám připomínám, že dech je jedna z nejdůležitějších věcí při cvičení jógy a že bez dechu naše tělo nefunguje, nemá kyslík, orgány, ani svaly nepracují. Energie stagnuje a naše tělo strádá a zaplavuje se toxiny.

Na dvouhodinovém semináři Vás naučím sérii 7 základních dechových technik pránájámy a k tomu ještě jejich varianty – takže to nebude jen 7 technik. :-)
Naučíte se, kdy a jak je používat, jestli ráno nebo večer, dohromady nebo odděleně, pro koho jsou vhodné a kdo by se jim měl vyvarovat.

Po semináři na Vás čeká něco dobrého k zakousnutí a k zapití, abyste už doma nemuseli vařit oběd. :-)

Těším se na Vás všechny na semináři a společně si pořádně zadýcháme!

Své místo si rezervujte přes email info@studioeli.cz, telefonicky na číslo 777 345 782 nebo přes registraci na facebookových stránkách studia, kde je pro tento seminář vytvořena speciální událost. :-)

S Láskou k Vám a józe
Eli

pranajama

Zpět na výpis