Aktuality

Ochrana a zpracování osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budeme je (Elena Pacholetová za Studio Eli)  zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka ODESLAT (ZPRÁVU) vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání informací ode mě (Eleny Pacholetové – za Studio Eli), které se budou týkat služeb Studia Eli.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat v každém zaslaném e-mailu.

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Vytvořením svého účtu (přes svůj email) se dostáváte do databáze klientů studia. Jejím členům posíláme přes email informace o nových akcích, soutěžích, článcích, seminářích a důležitých zprávách ze studia, které by je mohly zajímat. Emaily zasíláme proto, abyste nepřišli o jakoukoli zajímavou událost nebo možnost využití slevy nebo výhry.

Vytvořením rezervace vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním a pro zasílání dalších  newsletterů od nás, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat tak, že nám obdržený email pošlete zpět a do předmětu napíšete „NECHCI“ – uvedeno v každém zaslaném e-mailu.

Zpět na výpis