Milé klientky a milí klienti, naše studio bude fungovat do Vánoc.
Pokud chcete kredity nebo dárkové poukazy využít na lekce nebo masáže ve studiu, je možnost je čerpat až do 23. 12. 2022. Kredity na cvičení můžete čerpat i dále v rámci live lekcí přes Zoom, které budou pokračovat i v novém roce 2023.

Aktuality

Podzimní rovnodennost

Zítra máme podzimní rovnodennost a začíná astronomický podzim.
To s sebou nese potřebu postupného zpomalování, načerpávání energie a obracení pozornosti více dovnitř.

Je to také čas pro zhodnocení, co se nám povedlo, co funguje a naopak z jakých chyb se máme poučit. Povede nás to do hledání souladu, rovnováhy a harmonie.

Víme, že rovnodennosti a slunovraty patří k jedněm z nejsilnějších dnů v roce. A přináší určitý přechod (konec a začátek).

Zkusme se zaměřit na sebe-do sebe: co potřebujeme pustit ze života (s co nás brzdí a svazuje v minulosti) a tím i vytvořit prostor pro nové (co nám přinese radost, naplnění a zdraví pro další dni a cestu).

Očistu můžeme přenést i do domova a domu (šalvěj, sůl, citrón, aj.) a tím podpořit i proces vnitřní změny.

A poděkujme • přírodě za její dary a zázraky • a sobě • a nejen sobě. Poděkujme i za dary, které nám život dává: milé a i ty nemilé, které nám pomáhají se učit a rozvíjet.

Nejen zítra si dělejme chvíle pro sebe – čas a prostor – pro sebevnímání a nejen pohyb v souladu; i několik minut se počítá.

☀️ Zároveň si si k nim můžete přidat magických > 108 pozdravů slunci <. Třeba společně s námi při zítřejší oslavě ve studiu nebo live ze svých domovů od 17:30 do 20:00 – i s protažením a regenerací & čajovým a sladkým doplněním 🤩.

Přivítejme podzimní rovnodennost a využijme jeho transformační potenciál – je to i mega super den pro plnění přání a jejich nastartování.

Žít v souladu se sebou a s přírodou nám přinese • mnoho benefitů včetně podpory zdraví a • méně starostí a oslabení.

Zpět na výpis