Aktuality

Pomocné rady k rezervačnímu systému

studio-eli-rezervace-joga-pilates-lekce-rezervacni-system-pomoc-rady

Milé klientky a milí klienti,

.. pomocných rad není nikdy dost a tak Vám posíláme info, abyste se Vám lépe orientovalo v rezervačním systému a abychom vzájemně pochopily principy systému a jeho pravidel (které když budeme společně respektovat, tak omezíme nedorozumění a tím si ulevíme od starostí z nejasností, jak to tedy vlastně je :-)).

Často se stává, že jsou lekce naplněné nebo přeplněné rezervacemi.
A někteří z Vás se při pohledu na přeplněnou lekci nepřihlásíte, protože si myslíte, že nemáte ani šanci se na lekci dostat. Takový dojem může vzniknout i v ten den – když je lekce odpoledne nebo večer a vy se podíváte dopoledne – i tehdy počet rezervací  není vypovídající – konečný = jako tomu nakonec bude. :-)
POZOR – všechny rezervace na lekci nejsou konečné. Často se stává – a právě nejčastěji jen pár hodin před začátkem lekce – se mnoho rezervací zruší.
PROTO: nebojte se a udělejte si rezervaci, pokud o lekci máte opravdu zájem – i když uvidíte (klidně i ráno před večerní lekcí), že je před Vámi 18 lidí-přihlášených. A neberte vypovídající stav rezervací, když se podíváte na rozvrh ráno a lekce je *až* v ten den odpoledne. Počkejte si právě na rozhodující 3 hodiny před začátkem lekce, juknete na rozvrh a s největší pravděpodobností se do platných rezervaci dostanete – případně už nejste Waiting.
Uvědomujeme, že když třebas ráno jedete do práce a nevíte, jestli večer na Vás místo bude, tak k zvažujete, jak si celý den uzpůsobit a jestli si minimálně to oblečení máte s sebou už ráno nachystat. Cesta k vyřešení tohoto problému by byla ta, že bychom dali lhůtu pro zrušení rezervace na 12 hodin před začátkem lekce. :-) – ale tohle řešení se nám nezdá vůči Vám praktické.

Také se stává /to i sami zažíváte, když přijdete na lekci, kde je 13 rezervací a sejde se nás 8/ – hodně z Vás uvádí důvod, že se nedohlásili, že jste si udělali rezervaci dopředu a zapomněli jste na to. Tak, abychom tím tyhle situace pořešili, tak snižujeme dobu pro dopředné rezervace – a to na 4 týdny. Tím pádem Vám snížíme tyto nemilé zkušenosti.

Jak víte, rezervace si spravujete podle svých potřeb přes rezervační systém. Chápeme, že ve výjimečných případech se k internetu nedostanete. V těchto případech se můžete ozvat na telefonní číslo Eli 777345782 (ostatním kolegyním se neozývejte – stačí, když napíšete Eli – a ta to je schopná pořešit), a odhlásit se touto cestou. A i tehdy platí nejpozději 3 hodiny před lekci, aby Vám lekce nepropadla.:)

Pro uskutečnění lekce jsou rozhodující také tři hodiny před začátkem. Pokud 3 hodiny před začátkem lekce (dříve to neřešíme) není naplňen minimální počet rezervací pro danou lekci, tak se lekce ruší (a přihlášeným klientům dáme vědět 3 hodiny před začátkem lekce). Proto Vás prosíme, pokud o lekci máte zájem, přihlašte se .. abychom věděli, že lekci nemáme rušit a že dorazíte. Toto se týká hlavně ranních lekcí ..  tak abyste si mohli zacvičit, když máte zájem.:-)

Připomínáme tedy platné informace >> k rezervacím lekcí a seminářů a jejich zrušení.

Pokud k tomu máte jakékoli další dotazy – oslovte nás přes email info@studioeli.cz nebo telefonicky Eli na 777345782 – jsme tu pro Vás.
Moc děkujeme i za Vaši spolupráci, a že můžeme společně tvořit vztah nejen na úrovni péče o zdraví, ale i mezilidských vztahů. 

Zpět na výpis