Milé klientky a milí klienti, naše studio bude fungovat do Vánoc.
Pokud chcete kredity nebo dárkové poukazy využít na lekce nebo masáže ve studiu, je možnost je čerpat až do 23. 12. 2022. Kredity na cvičení můžete čerpat i dále v rámci live lekcí přes Zoom, které budou pokračovat i v novém roce 2023.

Aktuality

Pomocné rady k rezervačnímu systému

studio-eli-rezervace-joga-pilates-lekce-rezervacni-system-pomoc-rady

Milé klientky a milí klienti,

.. pomocných rad není nikdy dost a tak Vám posíláme info, abyste se Vám lépe orientovalo v rezervačním systému a abychom vzájemně pochopily principy systému a jeho pravidel (které když budeme společně respektovat, tak omezíme nedorozumění a tím si ulevíme od starostí z nejasností, jak to tedy vlastně je :-)).

Často se stává, že jsou lekce naplněné nebo přeplněné rezervacemi.
A někteří z Vás se při pohledu na přeplněnou lekci nepřihlásíte, protože si myslíte, že nemáte ani šanci se na lekci dostat. Takový dojem může vzniknout i v ten den – když je lekce odpoledne nebo večer a vy se podíváte dopoledne – i tehdy počet rezervací  není vypovídající – konečný = jako tomu nakonec bude. :-)
POZOR – všechny rezervace na lekci nejsou konečné. Často se stává – a právě nejčastěji jen pár hodin před začátkem lekce – se mnoho rezervací zruší.
PROTO: nebojte se a udělejte si rezervaci, pokud o lekci máte opravdu zájem – i když uvidíte (klidně i ráno před večerní lekcí), že je před Vámi 18 lidí-přihlášených. A neberte vypovídající stav rezervací, když se podíváte na rozvrh ráno a lekce je *až* v ten den odpoledne. Počkejte si právě na rozhodující 3 hodiny před začátkem lekce, juknete na rozvrh a s největší pravděpodobností se do platných rezervaci dostanete – případně už nejste Waiting.
Uvědomujeme, že když třebas ráno jedete do práce a nevíte, jestli večer na Vás místo bude, tak k zvažujete, jak si celý den uzpůsobit a jestli si minimálně to oblečení máte s sebou už ráno nachystat. Cesta k vyřešení tohoto problému by byla ta, že bychom dali lhůtu pro zrušení rezervace na 12 hodin před začátkem lekce. :-) – ale tohle řešení se nám nezdá vůči Vám praktické.

Také se stává /to i sami zažíváte, když přijdete na lekci, kde je 13 rezervací a sejde se nás 8/ – hodně z Vás uvádí důvod, že se nedohlásili, že jste si udělali rezervaci dopředu a zapomněli jste na to. Tak, abychom tím tyhle situace pořešili, tak snižujeme dobu pro dopředné rezervace – a to na 4 týdny. Tím pádem Vám snížíme tyto nemilé zkušenosti.

Jak víte, rezervace si spravujete podle svých potřeb přes rezervační systém. Chápeme, že ve výjimečných případech se k internetu nedostanete. V těchto případech se můžete ozvat na telefonní číslo Eli 777345782 (ostatním kolegyním se neozývejte – stačí, když napíšete Eli – a ta to je schopná pořešit), a odhlásit se touto cestou. A i tehdy platí nejpozději 3 hodiny před lekci, aby Vám lekce nepropadla.:)

Pro uskutečnění lekce jsou rozhodující také tři hodiny před začátkem. Pokud 3 hodiny před začátkem lekce (dříve to neřešíme) není naplňen minimální počet rezervací pro danou lekci, tak se lekce ruší (a přihlášeným klientům dáme vědět 3 hodiny před začátkem lekce). Proto Vás prosíme, pokud o lekci máte zájem, přihlašte se .. abychom věděli, že lekci nemáme rušit a že dorazíte. Toto se týká hlavně ranních lekcí ..  tak abyste si mohli zacvičit, když máte zájem.:-)

Připomínáme tedy platné informace >> k rezervacím lekcí a seminářů a jejich zrušení.

Pokud k tomu máte jakékoli další dotazy – oslovte nás přes email info@studioeli.cz nebo telefonicky Eli na 777345782 – jsme tu pro Vás.
Moc děkujeme i za Vaši spolupráci, a že můžeme společně tvořit vztah nejen na úrovni péče o zdraví, ale i mezilidských vztahů. 

Zpět na výpis