Milé klientky a milí klienti, naše studio bude fungovat do Vánoc.
Pokud chcete kredity nebo dárkové poukazy využít na lekce nebo masáže ve studiu, je možnost je čerpat až do 23. 12. 2022. Kredity na cvičení můžete čerpat i dále v rámci live lekcí přes Zoom, které budou pokračovat i v novém roce 2023.

Aktuality

Příběh jménem Lenča ..

studio-eli-lenka-kriglova-pilates-cviceni-pribeh

Leni, co pro Tebe znamená pilates?

Správnější držení těla, pružnost, kontrola nad svým tělem a dýcháním. V neposlední řadě nalezení vnitřního klidu a uvolnění mysli.

Co tě na cestu pilates přivedlo a proč jsi na něj zůstala?

Pozdější opakované bolesti zad mě přiměli trochu zpomalit a vyzkoušet zdánlivě klidnější druhy cvičení, jako je pilates a jóga. Pilates mě po několika cvičeních oslovilo nejvíce z důvodu kombinace posílení a vyrovnání dysbalance těla pod vedením vyškoleného instruktora. 

 Co se ti na pilates líbí a co tě k němu přitahuje?

Ač se pilates zdá, jako velmi klidné cvičení, které snad ani nemůže mít ten správný efekt, tak výsledek pravidelného cvičení je ohromující. Řádné provedení cviků může vyformovat postavu, zeštíhlit pas a učinit člověka ohebnějším.

Jak se Ti pilates prolíná do života *mimo podložku?

Tím, že znám a umím základy pilates, mohu je aplikovat na téměř všechny druhy cvičení tak, aby byly více efektivní, správně provedené a bez rizika zranění. „Mimo podložku“ se cítím zpevněnější a ohebnější což mi velmi pomáhá např. při tanci.

 Změnilo se v tvém životě něco, když ses začala pilates věnovat?

Začala jsem daleko více vnímat své tělo a uvědomovat si svoje ženství. Džíny jsem vyměnila za šaty, začala více tancovat, zpívat a cítit se sexy 😊.

 Jakou knihu máš právě rozečtenou?

Slibuji ti svobodu od Laurenta Gounelle – kniha o nejdůležitějších otázkách života: Jak dosáhnout v životě naplnění a štěstí.

Máš nějaké své osobní životní motto nebo mantru, která s tebou souzní?

Miluj, změn nebo odejdi.

Kdy nastal ten okamžik, kdy jsi ucítila, že chceš pilates předávat jako lektorka?

Ten nastal někdy už před 3 lety, bohužel mé vnitřní nastavení mě blokovalo z důvodu hromady obav a strachů, že nejsem dokonalá. Že co učím musím umět perfektně, a hlavně se všem zalíbit. Zjistila jsem, že jediný člověk, kterému se musím zalíbit, jsem já sama a objevit tak svou dokonalost v sobě.

A jak tedy pokračovalo Tvé rozhodnutí pilates nabídnout se svým osobním přístupem?

Na jednom kurzu osobního rozvoje jsem si dala na svou nástěnku vizí a plánů právě instruktorství pilates. No a když už se na to doma každý den koukáte tak vás vnitřní hlas daleko více vede k uskutečnění…Nejdříve kurz, praxe a nabídka lektorování se objevila sama.

 Co bys ráda svým klientkám a klientům předala?

Radost ze cvičení ve společném kruhu fajn lidí, cítit se příjemně a dobře. Zastavit se na chvilku z koloběhu denních povinností a udělat pro své tělo to nejlepší.

Prozradíš nám své přání nebo sny – ať již vyplněné nebo ještě čekající?

Můj sen je především vymanit se ze svých vlastních omezení, prožít život v radosti a lásce. Fascinuje mě cesta osobního rozvoje, která mi pomáhá rozpouštět nepotřebné a ukazovat správnou cestu. Z vyplněných snů jsou to zdravé děti a spokojené partnerství.

 A nejen na závěr: cokoli, co bys chtěla i touto cestou předat nebo sdílet s ostatními lidmi?

Tančete jako by se nikdo nedíval!

Zpívejte jako by nikdo neposlouchal!

Milujte jako by Vás nikdy nikdo nezranil!

Cvičte se mnou pilates jako… jen tak pro radost😊.

Studio Eli: Děkujeme naší Lenče za její příběh, čas a sdílení. 

Lenča ve studiu vede lekce: RANNÍ PILATES – KAŽDÉ PONDĚLÍ OD 8:00 DO 9:00.

Zpět na výpis