Milé klientky a milí klienti, naše studio bude fungovat do Vánoc.
Pokud chcete kredity nebo dárkové poukazy využít na lekce nebo masáže ve studiu, je možnost je čerpat až do 23. 12. 2022. Kredity na cvičení můžete čerpat i dále v rámci live lekcí přes Zoom, které budou pokračovat i v novém roce 2023.

Rozvrh a rezervace

Rozvrh / rezervace / rezervační systém

– pro lekce ve studiu, na zahradě i live lekce f2f přes Zoom – skupinové, individuální i firemní a teambuildingové

Aktuální rozvrh, přehled plánovaných hodin a seminářů a jejich naplněnost na konkrétní časy naleznete zde a nebo klikněte na obrázek níže »

Studio_Eli_Rozvrh

Nadcházející akce, semináře, pobyty:

15.-19.9. 2023 pobyt

Dovolená s jógou a wellness na horách

Eli

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budu je (Elena Pacholetová za Studio Eli) zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Vytvořením svého účtu (přes svůj email) se dostáváte do databáze klientů. Jejím členům posílám přes email informace o nových akcích, soutěžích, článcích, seminářích a důležitých zprávách ze studia, které by je mohly zajímat. Emaily zasílám proto, abyste nepřišli o jakoukoli zajímavou událost nebo možnost využití slevy nebo výhry.

Vytvořením rezervace vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním a pro zasílání dalších  newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat tak, že mi obdržený email pošlete zpět a do předmětu napíšete „NECHCI“ – uvedeno v každém zaslaném e-mailu.

Jak fungují rezervace na lekce cvičení

Lekce (včetně live lekcí) si můžete rezervovat přes rezervační systém zde >>

 • rezervovat lekci si můžete přes rezervační systém (dále jen RS), který znáte a máte na něm už vytvořený účet (nebo si ho vytvoříte)
 • registrace na lekci je možná tehdy, když budete mít nabitý kredit na svém účtu v minimální hodnotě rezervované lekce
 • pokud máte nárok na studentskou nebo seniorskou slevu, zařadíte se ve svém účtu do skupiny “ Senior (+student)“, která Vám umožní rezervovat lekce se slevou (v tom případě nám neprodleně pošlete na email doklad, která Vás ke slevě opravňuje)

Platí pro lekce v Kondraci: pokud nechcete využívat účet a lekce si rezervovat, nemusíte – pokud se lekce koná, zaplatíte lekci v hotovosti na místě.

Kredit je možné nabít:

a/ převodem částky na účet

›  pošlete jakoukoli částku na účet 670100-2214137140/6210 a do předmětu napíšete Vaše jméno email – až obdržím Vaši platbu, kredity Vám na účet připíšu

› pokud budete čerpat zvýhodněné studentské nebo seniorské vstupné, tak i ke jménu dopíšete „S“ a na email mi pošlete kopii dokladu, který Vám umožňuje slevu čerpat

b/ nabíjení kreditů přes „obchod“ – online si zakoupíte kredity pro účely rezervace na jednotlivé lekce – odkaz najdete hned na úvodní stránce RS

› pokud budete čerpat zvýhodněné studentské nebo seniorské vstupné, tak i ke jménu dopíšete „S“ a na email pošlete kopii dokladu, který Vám umožňuje slevu čerpat

c/ hotovost mi předáte a do 24 h Vám ji převedu na kredity

 

Sleva: o 15 % nižší cena pro studenty a seniory – sleva se odečítá z cen pro kreditový systém

Odhlášení z lekce je možné nejpozději 15 minut předem. Přihlašování na lekci přes RS jde nejpozději do 15  min před začátkem lekce a pokud se lekce koná (= nejpozději hodinu před plánovaným začátkem lekce je lekce v rozvrhu viditelná).

Pokud se přihlásíte jako Waiting (čekající) a i méně jak tři hodiny před začátkem jste stále *W – i bez odhlášení Vám kredity zůstávají :).


Pokud se se necítíte, abyste navštěvovali veřejné skupinové lekce (a je to v pořádku :-)) a nebo pokud nejste fit a zdraví a nebo z důvodů vládních nařízení se veřejné skupinové lekce nekonají, stále s Vámi cvičíme i live f2f přes aplikaci Zoom – i live lekce jsou v RS a je třeba se na ně přihlásit. Více info o aplikaci Zoom >>.


Live lekce jsou se záznamem! Pokud si chcete lekci zacvičit a nestíháte její čas, lekci zarezervujte a dejte mi před začátkem lekce vědět. Já Vám po skončení lekce pošleme na Váš email její záznam, který platí 7 dní.

Při lekci Váš může cvičit i více rodinných příslušníků, platíte i tak jednotnou cenu.


Také můžete využít nabídku soukromých lekcí.


S veškerými dotazy a převody se na mě obracejte, ráda Vám odpovím.

Kontakt:
M: 777345782
E: info@studioeli.cz

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte a ozvěte se. ~ Jsem tu po Vás.

Ostatní info k vytvoření / zrušení rezervace – lekcí, seminářů, kurzů a pobytů

Lekce

Rezervace lekcí

Každou lekci si rezervujte přes online rezervační systém. Není vždy možné Vaše telefonické rezervace vyřídit včas.

Lekce si můžete zarezervovat jednotlivě nebo si můžete vytvořit trvalé rezervace – a to až na 12 týdnů dopředu.

Všechny Vaše současné rezervace naleznete v záložce „Agenda„, která je v horním menu u rozvrhu.

Chcete se přihlásit na lekci/seminář/kurz v rozvrhu a systém ukazuje naplněnou kapacitu?

Určitě se i tak na lekci přihlaste! Systém Vás zaznamená jako náhradnici/náhradníka – u Vaší registrace a jména budete mít „W“ (jako waiting=čekající). Pokud se někdo z přihlášených před Vámi odhlásí, systém Vás automaticky přesune do platně registrovaných, zmizí u Vaší registrace „W“ a Vy se můžete těšit na lekci – počítáme se Vámi. O změně stavu Vaší rezervace také dostanete email, pokud si při přihlašování zaškrtnete políčko, že chcete email dostat. :-)

Zrušení rezervace lekcí – podmínky (viz níže) pro rušení lekcí jsou stvrzené učiněním rezervace

Zrušit rezervaci můžete nejpozději 15 minut před lekcí – opět pomocí rezervačního systému. Není vždy možné Vaše telefonické požadavky na zrušení vyřídit včas.

Pokud svou rezervaci nezrušíte nejméně 15 minut před jejím začátkem, požádáme Vás o úhradu 100 % z ceny lekce.

Při nenaplnění stanovené minimální kapacity lekci ruším. Může se také stát, že lekci zruším z technických důvodů, či nemoci lektorky . Informaci o zrušení Vám sdělím nejpozději 15 minut před konáním dané lekce na Vámi zadané telefonní číslo.

Více pomocných rad k rezervačnímu systému zde >>

Akce, semináře, kurzy, pobyty

Zrušení rezervace ostatních nabídek

Rezervovaný termín akce, semináře, kurzu a pobytu je samozřejmě možné ze závažných důvodů zrušit.

Zrušení Vaší rezervace/přihlášky, prosím, proveďte tak, že pošlete e-mail (info@studioeli.cz) nebo zprávu (777345782).

Vaše žádost je přijata a akceptována s datem přijetí emailu nebo zprávy. Na základě emailem zaslaného vyjádření k Vaší žádosti o odhlášení z vybraného kurzu, semináře, akce, workshopu, pobytu Vám do 14 pracovních dní od tohoto dne částku vrátíme.

Odhlášení z akce, semináře a kurzu:

 1. Celou částku Vám vrátíme, když se nám ozvete do 30. dne před zahájením akce, kurzu a semináře (dále jen kurz).
 2. Od 30. do 14. dne před zahájením kurzu Vám vrátíme 50% z uhrazené částky kurzu.
 3. Když se neodhlásíte do 14 dní před termínem konání, penízky už nevracíme.

Odhlášení z pobytu – storno podmínky:

 1. do 60. dne před dnem příjezdu: storno poplatek vy výši 10 %
 2. od 60. do 30. dne před dnem příjezdu: storno poplatek vy výši 20 %
 3.  od 30. do 14. dne před dnem příjezdu: storno poplatek vy výši 50 % 
 4. od 14 dne před dnem příjezdu: storno poplatek vy výši 100 %

..

V případě zrušení kurzu ze strany organizátora nebo pořadatele bude nabídnuta možnost převedení kurzovného na jiný vybraný kurz nebo bude kurzovné vráceno v plné výši.

Děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi.


NAŠE MILÉ KLIENTKY A NAŠI MILÍ KLEINTI

 • Lekci se zúčastňujeme, když jsme zdraví; resp. pokud máte např. namožená a bolavá záda – přijďte – s tím Vám moc rádi pomůžeme ♥.
 • Pokud je to možné, používáme svou vlastní podložku.

Můžete také využít naší nabídky: jako klienti studia dostanete slevu 10 % na tyto eko podložky >>  a nebo nabízíme podložky Bodhi za zvýhodněnou cenu – podložky jsou stále funkční; dříve byly na veřejných lekcích používané, tak nejsou nové – pokud byste měli zájem využít tuto možnost, ozvěte se nám :-))

 • Udržujeme omezenou kapacitu, rozestupy a používáme dezinfekční prostředky na ruce i používané plochy a pomůcky.
 • Pokud máte jakékoli dotazy, ozvěte se nám na email info@studioeli.cz .

Moc se na Vás těším!