Kontakt

nádvoří a budova ... při "modré hodině"

Provozovna:
STUDIO ELI
Husovo náměstí 45, 2. patro
258 01 Vlašim

IČP: 1012915417
Bankovní spojení: 670100-2214137140/6210

T: 777 345 782
E: info@studioeli.cz
W: www.studioeli.cz

IG: www.instagram.com/studioelivlasim
FB: www.facebook.com/StudioEliElenaPacholetova

YT: *StudioEli*

zahrada, studia & kostel

Provozovatel:
Elena Pacholetová
Navrátilova 699
258 01 Vlašim

IČ: 75876728

sálmasérna

Pronájem prostor

Hledáte prostor pro vaše přednášky, semináře, kurzy, meditace, konzultace nebo cvičení – jednorázové, víkendové i dlouhodobé? Nabízíme k pronájmu krásné a útulné prostředí nového studia: cvičební sál, masérna, kuchyňská linka včetně veškerého zázemí. Studio je plně vybaveno pomůckami, jako jsou yogamatky, deky, bloky, pásky, válce, bolstery a další pomůcky na na pilates, židle pro 15 osob a další. V případě zájmu zajistíme catering v jakékoli Vámi požadované formě.

Dále pronajmeme plně zařízenou masérskou místnost vhodnou pro rehabilitaci či fyzioterapeuta proškoleného z MFK.

Cena nájmu dohodou, možnost i na pár dní v měsíci.

Eli_studio_eli

Konzultace zdarma

Nabízíme Vám 30-ti minutovou osobní konzultaci zdarma, kde zjistíme Vaše individuální potřeby a navrhneme to nejlepší možné řešení a doporučíme službu, která je právě pro Vás nejvhodnější. Běžná cena této konzultace je 400 Kč.

Obchodní podmínky

Pod dále uvedeným odkazem naleznete souhrnné obchodní a jiné podmínky týkající se našeho studia (GDPR, rezervace, atd.). V článku ZDE >>

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budu (Elena Pacholetová – Studio Eli) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka ODESLAT ZPRÁVU vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání informací ode mne – studia, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat v každém zaslaném e-mailu.