Milé klientky a milí klienti, naše studio bude fungovat do Vánoc.
Pokud chcete kredity nebo dárkové poukazy využít na lekce nebo masáže ve studiu, je možnost je čerpat až do 23. 12. 2022. Kredity na cvičení můžete čerpat i dále v rámci live lekcí přes Zoom, které budou pokračovat i v novém roce 2023.

Kontakt

nádvoří a budova ... při "modré hodině"

Provozovna:
STUDIO ELI
Husovo náměstí 45, 2. patro
258 01 Vlašim

IČP: 1012915417
Bankovní spojení: 670100-2214137140/6210

T: 777 345 782
E: info@studioeli.cz
W: www.studioeli.cz

IG: www.instagram.com/studioelivlasim
FB: www.facebook.com/StudioEliElenaPacholetova

YT: StudioEli

zahrada, studia & kostel

Provozovatel:
Elena Pacholetová
Navrátilova 699
258 01 Vlašim

IČ: 75876728

sálmasérna

Pronájem prostor

Hledáte unikátní prostor pro Vaše přednášky, semináře, kurzy, meditace, konzultace nebo cvičení – jednorázové, víkendové i dlouhodobé? Nabízíme k pronájmu krásné a útulné prostředí studia: cvičební sál, masérna, kuchyňská linka včetně veškerého zázemí (konvice, kávovar, hrnky, čaje, káva). Studio je plně vybaveno kvalitními pomůckami (jógamatky, deky, bloky, pásky, válce, mini válce, bolstery, pilates kruhy, gumy, míčky, přikrývkami na oči), přenosným reproduktorem a připojením k wi-fi. Dále máme k využití židle pro 15 osob. Součástí je samozřejmě i WC a umývárna. V případě zájmu zajistíme catering v jakékoli Vámi požadované formě.

Dále pronajmeme plně zařízenou masérskou místnost vhodnou pro rehabilitaci či fyzioterapeuta proškoleného z MFK.

Cena nájmu dohodou, možnost i na pár dní v měsíci.

Eli_studio_eli

Konzultace zdarma

Nabízíme Vám 30-ti minutovou osobní konzultaci zdarma, kde zjistíme Vaše individuální potřeby a navrhneme to nejlepší možné řešení a doporučíme službu, která je právě pro Vás nejvhodnější. Běžná cena této konzultace je 400 Kč.

Obchodní podmínky

Pod dále uvedeným odkazem naleznete souhrnné obchodní a jiné podmínky týkající se našeho studia (GDPR, rezervace, atd.). V článku ZDE >>

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budu (Elena Pacholetová – Studio Eli) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka ODESLAT ZPRÁVU vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání informací ode mne – studia, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat v každém zaslaném e-mailu.