Osobní konzultace

Nutriční terapie ve Studiu Eli – nabídka služeb

Nabídka služeb srpen/září 2020  (rezervace termínů jsou možné v rozvrhu Studia Eli nebo na simona@studioeli.cz)

Měření tělesného složení s vysvětlením naměřených výsledků, 20 minut    250,- Kč
∗Konzultace jídelníčku, 60 minut    850,- Kč

Záznam svého jídelníčku (3-5 dnů) zašlete 2 dny před termínem konzultace na email simona@studioeli.cz a připište i svůj důvod, proč přicházíte na konzultaci. Na konzultaci s vámi záznam projdu a případně navrhnu vhodné úpravy z hlediska vhodného výběru potravin nebo skladby jednotlivých denních jídel. Podle domluvy je možné absolvovat v rámci konzultace i měření tělesného složení s interpretací naměřených výsledků. Termín si rezervujete nejpozději 2 dny před kvůli podmínce – zaslání jídelníčku.

Stálá nabídka služeb

Osobní konzultace (jednorázová), 60 minut 1 000,- Kč
Osobní konzultace (opakovaná), 60 minut    900,- Kč
Osobní konzultace s měřením tělesného složení a rámcovým jídelníčkem 2 900,-Kč
Osobní konzultace – balíček (popis obsahu níže) 4 900,- Kč

Mimo tuto nabídku služeb je možné (a celkem často využívané) se domluvit individuálně podle vaší potřeby na obsahu služby.

Osobní konzultace – balíček

Při vytváření této služby jsem se řídila tím, jak by z mého pohledu měla vypadat optimální nutriční terapie. Tedy taková, která vám bude přinášet benefity z dlouhodobého hlediska, nebude se jednat o jednorázové doporučení, které skončí v šuplíku ale naopak bude pro vás inspirací, motivací a možná i startem nové etapy vašeho zdravějšího života.
Jedině takovou službu můžu dělat s radostí a nadšením a věřím, že je to na mé práci vidět. <3

Těším se, Simona.

business-3240767_960_720


 Co je obsahem nutriční terapie?

  • 4x osobní konzultace (celkem 5 hodin)
  • zhodnocení vašeho současného jídelníčku
  • doporučení k úpravě jídelníčku
  • 2x měření tělesného složení na bioimpedanční váze (při 1. a 4. konzultaci)
  • rámcový jídelníček s inspirací na recepty
  • hodina konzultace zaměřená na edukaci o správné výživě (v tématu orientace ve výběru potravin a zdravém nákupu)
  • možnost ověření si získaných znalostí a dovedností formou online testu
  • možnost neomezeně konzultovat prostřednictví emailu v průběhu služby

Jak to celé bude probíhat?

Před první konzultací:

Na začátku naší spolupráce obdržíte informace a formulář pro záznam současného jídelníčku, pitného režimu a pohybových aktivit, který budete zaznamenávat minimálně 7 dní (včetně víkendu). Tento záznam poslouží pro vás k získání zhodnocení jídelníčku a doporučení k jeho úpravě. Záznam jídelníčku je ale také důležitý pro nastavení správného doporučení pro vás.

1.konzultace (120 minut)

První konzultace nám zabere celé 2 hodiny. Bude to prostor pro to, abychom se vzájemně poznali a dohodli se na konkrétním obsahu služby tak, aby byla v souladu s vaším očekáváním a mými kompetencemi. Na začátku budeme mluvit o vašem současném stravování, dostanete k němu zpětnou vazbu (převážně pozitivní :)) a také doporučení k úpravě ve smyslu pestrosti a pravidelnosti vašeho stravování. Při této konzultaci budu od vás získávat informace, které mi následně pomohou přizpůsobit obsah dalších konzultací vám na míru. Při první konzultaci proběhne také měření tělesného složení s vysvětlením naměřených výsledků.

2.konzultace (60 minut)

Druhá konzultace proběhne v co nejkratším možném termínu od 1. konzultace. Na této konzultaci se zaměříme na konkrétní doporučení pro vás s ohledem na váš denní režim, pohybové aktivity a cíl. Při této konzultaci obdržíte vytištěný rámcový jídelníček, který vám bude každodenním pomocníkem v cestě za zdravějším stravováním. Ostatní materiály zaměřené individuálně na vás (např. výsledky z měření tělesného složení, zhodnocení vašeho stravování a doporučení k úpravě), obdržíte v elektronické podobě – budou vám zaslány emailem.

3.konzultace (60 minut)

Třetí konzultace proběhne v čase, na kterém se domluvíme (doporučuji v rozmezí 1-4 týdnů od 2. konzultace). Hlavním tématem 3. konzultace bude: Jak zdravě nakupovat a vybírat potraviny do svého jídelníčku. Dozvíte se důležité informace ohledně toho, na co se zaměřovat při výběru různých potravin nebo jídel.

V období mezi 3. a 4. konzultací budete mít možnost “ověřit” si své získané znalosti vyplněním online testu a dotazníku. Díky němu budu moci také přizpůsobit 4. konzultaci tématům, ve kterých ještě tápete.

4.konzultace (60 minut)

Čtvrtá konzultace proběhne v čase, na kterém se domluvíme (doporučuji rozmezí 1-2 měsíců od 3. konzultace). Při čtvrté konzultaci probíhá také měření tělesného složení na bioimpedanční váze, aby bylo možné případně porovnat změny tělesného složení.

Před čtvrtou konzultací budu vyhodnocovat vámi vyplněný online testík a dotazník zaměřený na výživové znalosti a váš pohled na vaše dovednosti :), díky kterému zjistíme, jaké otázky by bylo vhodné doprobrat ve zbývajícím společném čase, abyste z nutriční služby odcházeli vybavení schopností pozitivně měnit a udržet si zdravé stravovací návyky.

Jaká je cena služby a jak budete platit?

Cena je 4 900,- Kč a je možné ji rozdělit do dvou plateb.

Platit je možné převodem na bankovní účet. Před první konzultací se platí záloha, která je podmínkou pro uskutečnění první konzultace z důvodu přípravy materiálů a rezervace prostor ve Studiu Eli. Více informací bude sděleno po objednání služby.

Končí služba 4. konzultací?

Nikoliv. Ve chvíli, kdy vyčerpáte konzultace máte samozřejmě možnost si službu prodloužit. 

Každá následující konzultace bude hodinová, lze v rámci ní absolvovat měření tělesného složení a její cena je vždy 900,-Kč. Následující konzultace lze využít i na probrání dalších témat podle vaší potřeby.

Je možné zakoupit službu na dárkový poukaz?

Ano. Pokud máte zájem o vystavení dárkového poukazu, napište mi email a domluvíme se na podrobnostech.